BAVARIA jahta ir ideāla daudzu elementu mijiedarbība. Viss ir balstīts uz vācu inženierijas plašajām zināšanām. Tā ir māksla, kas vērsta uz ilgu un veiksmīgu laivu būves tradīciju. Šodien visas šīs zināšanas ir iespējams īstenot ar augstu precizitāti un kvalitāti. Mēs izmantojam labākos materiālus, labāko aprīkojumu un izsmalcinātu meistarību, lai radītu kaut ko, kas ir BAVARIA būtība: jahtas prieks.

Vai vienkārši vēlaties justies labi, pavadot gada labākās dienas uz savas jahtas? Meklējat burāšanas jahtu ar izcilu sniegumu un skaistu dizainu, vai motorjahtu ar vieglu vadāmību? Vēlaties kvalitāti, funkcionalitāti, efektivitāti un modernu aprīkojumu savai jahtai? Laipni lūgti uz BAVARIA jahtu klāja.

Pieejamie demo modeļi

Cranchi stāsts ir saistīts ar vietu, kur dabas šarmu apvieno ar cilvēka radītajiem brīnumiem. Pirmās Cranchi laivas pārvietoja starp lieliskajām Lake Como villām. Tieši šeit tika izveidota laivu piestātne ar progresīvām ražošanas līnijām, kur veidojas tehnoloģiski ideālas jahtas. Inženierijas un dizaina dārgakmeņi, tie pavada cilvēkus pa jūru, lai atklātu pasauli, kas dot mums brīnumu un skaistumu.

Regal laivas ir nopelnījušas savu reputāciju, iedvesmojoties no sasniegumiem un pamatojoties uz tā korpusa dizaina. FasTrac – progress no pagātnes. kas ir izstrādāta tehnoloģija ar pilnām stara pakāpēm, lai samazinātu vilkmi un berzi. Patentētais jauninājums ir ieguvis atzinību un balvas no nozares un laivu īpašniekiem.

Visas mūsu jahtas ir paredzētas komfortam un vieglai burāšanai, iekļaujot divus galvenos piederumus - elektriskās vinčas un krānus, jahtas ir aprīkoti ar ģeneratoru, gaisa kondicionēšanu, ūdens dzinēju, veļas mašīnu un standarta digitālo komutāciju. Ļaujot baudīt plašu zilā ūdens kruīzi gan pāriem, gan ģimenēm. Mūsu jahtu kuģošanas veiktspēja tiek sasniegta, izmantojot vieglas konstrukcijas materiālus, piemēram, augsta blīvuma putu kodolu un vakumiepulcētaus epoksīda sveķus, kas izgatavoti pēc CE un A kategorijas ārzonas sertificēšanas. Kaut arī liels sniegums tiek garantēts ar divu 80HP Yanmar dzinēju jaudu.

Broadblue ir Apvienotās Karalistes uzņēmums Thornham Marina, Emsworth. Broadblue veido pasaules klases mūsdienu kruīzu katamarānus, kas ir slaveni ar izcilu sniegumu un ātrumu, kā arī ērti un droši aprīkoti ar luksusa dzīvi.