Dzinēju serviss

Piedāvājam ūdenstransportlīdzekļu visa veida dzinēju remontdarbus un diagnostiku.

Mūsu speciālisti nodrošinās kvalitatīvu un ātru ūdenstransportlīdzekļu visa veida dzinēju remontu, kapitālo remontu, apkopi, ieziemošanu un iekonservēšanu, instalāciju, diagnostiku un pilnu servisu.

Korpusu darbi

Veicam dažādu materiālu (stiklašķiedra, tērauds, alumīnijs, koks u.c.) ūdenstransportlīdzekļu korpusu darbus - konstrukciju maiņu, gruntējuma un pretapaugšanas līdzekļu uzklāšanu, krāsošanu, slīpēšanu, metināšanu un kokapstrādes darbus.

Servisa zona ir īpaši pielāgota šāda veida darbiem, kur mūsu prasmīgie speciālisti liks Jūsu ūdenstransportlīdzeklim jebkurā laikā izskatīties kā jaunam, atrodot kvalitatīvu un inovatīvu pieeju jebkuram veicamajam darbam.

Metināšanas darbi

Piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu - no skrūves līdz jaunai tērauda vai alumīnija konstrukciju būvēšanai.

Mūsu metālapstrādes darbnīca aprīkota ar pilna cikla metālapstrādes iekārtām. Veicot dažāda veida metāla apstrādi, speciālisti savā darbā pielieto jaunākās metālapstrādes tehnoloģijas. Palīdzēsim tikt galā ar jebkuru problēmu ūdenstransportlīdzekļu mehānismos un aprīkojumā.

Kokapstrāde

Veicam ūdenstransportlīdzekļu koka detaļu, mēbeļu restaurācijas darbus un individuālu nestandarta pasūtījumu izpildīšanu.

Mūsu kokapstrādes darbnīcā veicam koka detaļu, mēbeļu un klāja restaurāciju, lakošanu, eļļošanu, slīpēšanu un krāsošanu, nodrošinot veikto darbu izcilu kvalitāti.