Piestātne

Mūsu ūdenstransportlīdzekļu piestātne atrodas vistuvāk Rīgas jūras līcim (koordinātes 57° 2.976 N 24°′ 3.935). Piestātnes tips – peldoši pontoni.

Piestātne piemērota dažāda veida ūdenstransportam ar garumu līdz 24 m un iegrimi līdz 5 metriem. Piestātnē ir pieejams elektrības pieslēgums, ūdens, tiek nodrošināta diennakts apsardze un austāvvieta. Krasta infrastruktūrā ietilpst tualetes, dušas, atkritumu savākšana. Piestātne nodrošina jahtu izcelšanu no ūdens un diennakts tehniskās palīdzības servisa pakalpojumus.

57° 2.971' N
24° 3.933' E

Ziemas glabāšana

Piedāvājam ūdenstransportlīdzekļu ziemas glabāšanu.

Atkarībā no ūdenstransporlīdzekļa veida un izmēra, cena ziemas glabāšanai ārā - sākot no EURO 3,50 par kvadrātmetru mēnesī, angāros - sākot no EURO 8,00 par kvadrātmetru mēnesī. Elektrības patēriņš, kas nepieciešams ikdienas lietošanai un bateriju uzlādēšanai, iekļauts cenā. Pēc klientu pieprasījuma iespējami atsevišķi elektrības patēriņa skaitītāji.

Slips

Ūdenstransporta izcelšanai no ūdens pieejams slips ar īpaši pielāgotu treileri.

Viena no labākajām un kvalitatīvākajām iespējām izcelt ūdenstransportlīdzekli no ūdens ir izcelšana ar slipu un treileri. Šī izcelšanas tehnika neizraisa ūdenstransportlīdzekļa korpusa, tā krāsas un vakuma bojājumus, kā arī pasargā korpusu no saspiešanas, kuru var radīt celšanā ar stropēm. Maksimālais ūdenstransportlīdzekļa svars – 35 tonnas, iegrime – 2,5 m.